Srovnávač půjček

Srovnávač půjček

Na začátku roku mnozí klienti bank bilancují svůj vztah s bankou a někteří se rozhodnou i pro změnu banky a založení nového účtu.
V první řadě si musíte sami sepsat, co byste při účtu v bance potřebovali a co ne. Jít se ptát osobně do několika bank se velmi nevyplatí. Jednak zabijete spoustu času a jednak vám banky budou chtít vnutit některý ze svých standardních balíčků k účtu. Nejrychlejší průzkum jaké účty banky nabízejí si uděláte na internetu. Jedno z srovnání najdete i na bankovní účet.

Nejvíce by vás mělo zajímat, kolik budete za běžný účet či balíček měsíčně platit a co za své peníze dostanete.
Běžný účet můžete mít v některých bankách i zdarma, ale pozorně si přečtěte podmínky, kdy vám banka nebude účtovat nic případně jak dlouho. Při účtu bez balíčku služeb můžete v konečném důsledku zaplatit měsíčně více než za balík, protože tam jsou zpoplatněny skoro všechny operace, které provedete navíc jako například více výběrů z bankomatu, či více trvalých příkazů.

Při výběru účtu zvažte i svůj věk. Několik banky vám dají účet bez poplatků nebo levnější pokud jste student, nebo pokud zakládáte účet pro své nezletilé dítě. Důchodci mají také v bankách u účtů slevy.

Pozor na bankomaty

Důležité je také prozkoumat si bankomatové síť vytipovaných banky a zjistit poplatky za výběr z bankomatů. Pokud nejste náruživý uživatel platební karty při všech platbách, budete hotovost vybírat zejména z bankomatu. Při výběru z mašinky vlastní banky vždy ušetříte. Je třeba si však zjistit, kolik výběrů je v ceně účtu a za které si už zaplatíte. Online banky mají například málo bankomatů, proto při používání jejich platebních karet v cizích bankomatech si připlatíte.

Využijte například i srovnávač půjček, s kterým zjistíte u které banky získáte tu nejlepší půjčku v případě, že jste se ocitli v finanční tísni.

Previous Kombinovaný kočárek Joolz Day Discovery 2016
Next Sportovní kočárek ABC Design Salsa 4 2016

About author

You might also like

Nezařazené

Kočárek Bebetto Torino S-line 2016

Kočárek Bebetto Torino S-line 2016   Vlastnosti: ootah kočárku je šitý ze speciálně upravené látky v kombinaci s koženkou má kompaktní rozměry po složení má prostornou vaničku s vnitřním polohováním matrace

Nezařazené

Kočárek pro dvojčata

Kočárky pro dvojčata Každá maminka se jistě těší na své děti, ať už je to velmi blízko a bříško se nápadně zvětšuje nebo se jen dozvěděla, že čeká miminko. No

Nezařazené

G-mini kombinovaný kočárek Grand Lux ​​2016

G-mini kombinovaný kočárek Grand Lux 2016   Vlastnosti: od narození do 36 měsíců s max. váhou do 15 kg sedátko je nejen otočné, ale lze jej velmi snadno změnit na