Srovnávač půjček

Srovnávač půjček

Na začátku roku mnozí klienti bank bilancují svůj vztah s bankou a někteří se rozhodnou i pro změnu banky a založení nového účtu.
V první řadě si musíte sami sepsat, co byste při účtu v bance potřebovali a co ne. Jít se ptát osobně do několika bank se velmi nevyplatí. Jednak zabijete spoustu času a jednak vám banky budou chtít vnutit některý ze svých standardních balíčků k účtu. Nejrychlejší průzkum jaké účty banky nabízejí si uděláte na internetu. Jedno z srovnání najdete i na bankovní účet.

Nejvíce by vás mělo zajímat, kolik budete za běžný účet či balíček měsíčně platit a co za své peníze dostanete.
Běžný účet můžete mít v některých bankách i zdarma, ale pozorně si přečtěte podmínky, kdy vám banka nebude účtovat nic případně jak dlouho. Při účtu bez balíčku služeb můžete v konečném důsledku zaplatit měsíčně více než za balík, protože tam jsou zpoplatněny skoro všechny operace, které provedete navíc jako například více výběrů z bankomatu, či více trvalých příkazů.

Při výběru účtu zvažte i svůj věk. Několik banky vám dají účet bez poplatků nebo levnější pokud jste student, nebo pokud zakládáte účet pro své nezletilé dítě. Důchodci mají také v bankách u účtů slevy.

Pozor na bankomaty

Důležité je také prozkoumat si bankomatové síť vytipovaných banky a zjistit poplatky za výběr z bankomatů. Pokud nejste náruživý uživatel platební karty při všech platbách, budete hotovost vybírat zejména z bankomatu. Při výběru z mašinky vlastní banky vždy ušetříte. Je třeba si však zjistit, kolik výběrů je v ceně účtu a za které si už zaplatíte. Online banky mají například málo bankomatů, proto při používání jejich platebních karet v cizích bankomatech si připlatíte.

Využijte například i srovnávač půjček, s kterým zjistíte u které banky získáte tu nejlepší půjčku v případě, že jste se ocitli v finanční tísni.

Previous Kombinovaný kočárek Joolz Day Discovery 2016
Next Sportovní kočárek ABC Design Salsa 4 2016

About author

You might also like

Nezařazené

Kočárek Junama Timber

Kočárek  Junama Timber   Vlastnosti: stabilní hliníková konstrukce  doplňková boční amortizace kočárku  nafukovací kola  centrální nášlapná brzda  moderní bezadaptérový systém  výškově nastavitelná rukojeť potažená eko-kůží  prostorná plastová vanička s praktickou

Nezařazené

Sourozenecký kočárek ABC Design – ZOOM 2016

Sourozenecký kočárek ABC Design – ZOOM 2016   Vlastnosti: doporučený od narození (s hlubokou vaničkou) lehká hliníková konstrukce nepromokavý přeměnitelný cestovní systém odrazky a sluneční ochrana výškově nastavitelná opěrka nohou

Nezařazené

Kupujete kočárek?

Levné kočárky Kočárek by měl maximálně vyhovovat dítěti i jeho rodičům. Důležité jsou v tomto směru bezpečnost a pohodlí, snadná manipulace a minimální hmotnost. Dítě by se mělo v kočárku