Srovnávač půjček

Srovnávač půjček

Na začátku roku mnozí klienti bank bilancují svůj vztah s bankou a někteří se rozhodnou i pro změnu banky a založení nového účtu.
V první řadě si musíte sami sepsat, co byste při účtu v bance potřebovali a co ne. Jít se ptát osobně do několika bank se velmi nevyplatí. Jednak zabijete spoustu času a jednak vám banky budou chtít vnutit některý ze svých standardních balíčků k účtu. Nejrychlejší průzkum jaké účty banky nabízejí si uděláte na internetu. Jedno z srovnání najdete i na bankovní účet.

Nejvíce by vás mělo zajímat, kolik budete za běžný účet či balíček měsíčně platit a co za své peníze dostanete.
Běžný účet můžete mít v některých bankách i zdarma, ale pozorně si přečtěte podmínky, kdy vám banka nebude účtovat nic případně jak dlouho. Při účtu bez balíčku služeb můžete v konečném důsledku zaplatit měsíčně více než za balík, protože tam jsou zpoplatněny skoro všechny operace, které provedete navíc jako například více výběrů z bankomatu, či více trvalých příkazů.

Při výběru účtu zvažte i svůj věk. Několik banky vám dají účet bez poplatků nebo levnější pokud jste student, nebo pokud zakládáte účet pro své nezletilé dítě. Důchodci mají také v bankách u účtů slevy.

Pozor na bankomaty

Důležité je také prozkoumat si bankomatové síť vytipovaných banky a zjistit poplatky za výběr z bankomatů. Pokud nejste náruživý uživatel platební karty při všech platbách, budete hotovost vybírat zejména z bankomatu. Při výběru z mašinky vlastní banky vždy ušetříte. Je třeba si však zjistit, kolik výběrů je v ceně účtu a za které si už zaplatíte. Online banky mají například málo bankomatů, proto při používání jejich platebních karet v cizích bankomatech si připlatíte.

Využijte například i srovnávač půjček, s kterým zjistíte u které banky získáte tu nejlepší půjčku v případě, že jste se ocitli v finanční tísni.

Previous Kombinovaný kočárek Joolz Day Discovery 2016
Next Sportovní kočárek ABC Design Salsa 4 2016

About author

You might also like

Nezařazené

Kočárek Junama Timber

Kočárek  Junama Timber   Vlastnosti: stabilní hliníková konstrukce  doplňková boční amortizace kočárku  nafukovací kola  centrální nášlapná brzda  moderní bezadaptérový systém  výškově nastavitelná rukojeť potažená eko-kůží  prostorná plastová vanička s praktickou

Nezařazené

G-mini kombinovaný kočárek Grand Lux ​​2016

G-mini kombinovaný kočárek Grand Lux 2016   Vlastnosti: od narození do 36 měsíců s max. váhou do 15 kg sedátko je nejen otočné, ale lze jej velmi snadno změnit na

Nezařazené

Is Brixton London’s next tech hipster hub?

Nam in pharetra nulla. Cras aliquet feugiat sapien a dictum. Sed ullamcorper, erat eu cursus sollicitudin, lorem orci condimentum ante, non tincidunt velit dolor eget lacus. Ut dolor ex, gravida